Bestuur

Marja van Leeuwen

Marja van Leeuwen

Voorzitter (1953)

Benoemd: 03-01-2005
Herkiesbaar: 03-01-2020
Voorheen: docent Marketing en Communicatie
Nevenactiviteiten: Trustee Somawathi Saparamadu trust Colombo

Saskia K. Pahud de Mortanges-Kroes

Saskia K. Pahud de Mortanges-Kroes

Penningmeester (1959)

Benoemd: 02-03 2005
Herkiesbaar: 02-03-2020
Voorheen: directeur Road Air Travel
Nevenactiviteiten: Trustee Somawathi Saparamadu trust Colombo

Simon Klein

Simon Klein

Bestuurslid (1992)

Benoemd: 20-11-2018
Herkiesbaar: 20-11-2023
docent lerarenopleiding PABO

Klaas Kamphuis (1968)

Klaas Kamphuis (1968)

Bestuurslid

Benoemd op: 16-05-2017
Herkiesbaar: 16-05-2022
Sr. Relatiemanager Instituten & Charitas bij ABNAMRO Mees Pierson